ALTINORDU Futbol Meslek Okulu (AFMO) U17 takımımız, Hollanda'da düzenlenecek De Kleuver Copa Turnuvası'nda mücadele edecek. 12-13 Ağustos tarihlerinde 12 takımın katılımıyla düzenlenecek organizasyonda, gençlerimiz West Ham United, PSV, Feyenoord ve Anderlecht gibi güçlü ekiplerle maç yapacak. 11 Ağustos Cuma günü yola çıkacak kafilemiz, 14 Ağustos Pazartesi İzmir'e dönecek. 

Başkan Vekilimiz Barış Orhunbilge, İcra Kurulu Üyemiz Ali Ergöçmez, Sportif Etkinlikler Yönetmenimiz Murat Korkmaz, AFMO Genel Kaptanımız Halit Eroğlu,  U17 Teknik Sorumlumuz , Hasan Fırat, U17 Takımı Yardımcı Antrenörümüz Cenk Çokduyar, Kaleci Baş Antrenörümüz Hüseyin Yenikaya, Masörümüz Samet Şanslı, Malzeme Sorumlumuz Mert Güney ile Medya Birimi'mizden Tuğkan Ülken'in de yer aldığı kafilemizde şu futbolcular bulunuyor: Enes Kalyoncu, Mirza Yağız Gedik, Atakan Gündüz, Emircan Sarı, Atalay Gürel, Furkan Metin, Mustafa Kaya, Gökberk Efe, Barışcan Işık Altunbaş, Atalay Yıldırım, Mertcan Dağlı, Kağan Topçu, Hüseyin Solaklı, Alperen Selvi, Muzaffer Kocaer, Salih Kavrazlı yer alıyor.

Maç Programımız:

12 AĞUSTOS CUMARTESİ

12.30 ALTINORDU – WEST HAM UNITED
14.30 ALTINORDU - ANDERLECHT
16.30 ALTINORDU - FEYENORD

13 AĞUSTOS PAZAR

12.00 ALTINORDU - RKTVC 
14.00 ALTINORDU - PSV



  • ÖNCE KAHVALTI SONRA İDMAN
    ÜMRANİYESPOR maçının hazırlıklarını sürdüren ekibimiz, sabah kahvaltıda bir araya gelerek keyifli dakikalar geçirirken, zorlu karşılaşmanın son çalışmasını da tamamladı.
  • İYİ Kİ VARSIN ÖĞRETMENİM
    ÇOCUKLARIMIZ, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde neşeli, güzel ve anlamlı bir etkinliğe katılıp kendilerine emek veren öğretmenleriyle bir araya geldiler.
  • U19'LARIMIZ PORTEKİZ YOLCUSU
    ALTINORDU Futbol Meslek Okulu (AFMO) U19 Takımımız, Portekiz'de Estoril Praia U19, Benfica U17 ve Sporting Lisbon U19 ile hazırlık maçlarına çıkacak.
  • TAKIMIMIZ ÇİFT İDMAN YAPTI
    ALTINORDU'muz, Ümraniyespor maçının hazırlıklarını bugün yaptığı çift antrenmanla sürdürdü.
  • U18'DE 4 MİLLİ
    MAKEDONYA ile oynadığımız hazırlık maçında gençlerimiz Şahan Akyüz, Onur Taha Takır ve Berkay Görmez 90 dakika forma giyerken, Egehan Gök 64.dakikada kırmızı kartla oyun dışı kaldı.
  • MİLLİLERİMİZ FİNALDE
    U16 Milli Takımımız Ege Kupası'nda Azerbaycan'ı 6-0 yenerek finalde Yunanistan'ın rakibi olurken, gençlerimiz Salih Kavrazlı ve Polat Abay forma giydi.
  • ALTINORDU KARDEŞLİĞİ
    Türk futbolunun “1” numaralı altyapı markası Altınordu ile Altınordu Belediyespor arasında iş birliği ve kardeş kulüp protokolü imzalandı.
  • CENGİZ ÜNDER GUARDIAN'A KONUŞTU
    "Kariyerimdeki en önemli kişi Altınordu Başkanı Sayın Seyit Mehmet Özkan'dır. Bugün bu noktadaysam ona borçluyum. "
  • TAKIMIMIZ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRDÜ
    ALTINORDU'muz pazar günü saat 13:00'de deplasmanda Ümraniyespor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına devam etti.
  • ÜMRANİYE HAZIRLIKLARI BAŞLADI
    ALTINORDU'muz pazar günü saat 13:00'de deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın çalışmalarına start verdi.