ALTINORDU U19 takımımız, U19 Bölgesel Gelişim Ligi maçında Altay'ı 5-3'lük skorla mağlup etti. Torbalı Altınordu Metin Oktay Tesisileri'nde oynanan karşılaşmada Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, Başkan Vekilimiz Barış Orhunbilge, A Takım Genel Kaptanımız Sedat Gündoğdu, A Takım Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu ve antrenörlerimiz takip etti. Takımımızın gollerini 2 ve 39 dakikada Musa Caner Aktaş, 11 ve 61 Cihat Ateş, 90+1'de ise Çağrı Oğuz'dan geldi.

Maçta Ali Emre Yanar, Berkay Tekin, Seydi Kayasoy (Dk.46 Arda Hilmi Şengül), Yusuf Yalçın Arslan, Ali Mert Aydın, Anıl Balakkız, Çağrı Oğuz, Musa Caner Aktaş, Berkay Görmez, Kadir Yurttadur (Dk.53 Onur Demir) ve Cihat Ateş (Dk.62 Hamit Kulya) kadrosuyla mücadele ettik.


2. dakikada soldan Ali Mert içeri kesti, arka direkte Berkay Görmez'in içeri çevirdiği topa Musa Caner Aktay çizgi üzerinde kafa vuruşuyla golü attı:1-0

11. dakikada Anıl Balakkız'ın kullandığı korner atışında altı pas üzerine Cihat Ateş kafa vuruşunda skoru 2-0 a getirdi.

21. dakikada Seydi Kayasoy'un eline çarpan topta hakem penaltı noktasını gösterdi. Altaylı Muhammed Sait Özvardar'ın penaltısıyla skoru 2-1'e getirdi.

39. dakikada Musa Caner Aktaş'ın kullandığı frikikte meşin yuvarlak sağlarla buluştu:3-1

46. dakikada Altay'da Sait Öner'in uzun topunda defansımızın konsantrasyon eksikliğiyle farkı 1'e indirdi:3-2

61. dakikada sağdan Berkay Görmez ortaladı, kaleciden dönene topu Cihat Ateş skoru 4-2'ye getirdi.

82. dakikada Berkay Kalakçı skoru 4-3 getiren golü attı.

90+1'de ise Onur Demir'in asistinde Çağrı Oğuz skoru tayin etti:5-3




  • COŞKUYLA SONA ERDİ
    ALTINORDU Futbol Okulları'mızın düzenlediği "İstanbul Bölgesel Futbol Okulu" turnuvasında 82 maç yapan miniklerimiz, futbol dolu üç gün geçirdi.
  • FUTBOL ŞÖLENİ SÜRÜYOR
    FUTBOL Okulu öğrencilerimiz Yaza Merhaba Turnuvası'nda birbirinden heyecanlı maçlara çıkıyor.
  • KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM
    TÜRKİYE'de 7000'i aşkın bölge futbol okulu öğrencisi olan Altınordu'muzun, birincisini düzenlediği İstanbul Bölgesel Futbol Okulu turnuvasının ikinci günü sona erdi.
  • İYİ BAŞLADIK: 3-1
    İZMİR ASKF Ligi final grubu ilk maçında 37 dakika 10 kişi oynayan U13 Takımımız, Göztepe'yi mağlup etti.
  • İSTANBUL'DA DEV TURNUVA
    ALTINORDU Futbol Okullarımızda eğitim gören çocuklarımız, 1. Bölgesel Futbol Okulu turnuvası için İstanbul'da bir araya geldi.
  • TURA VEDA GÖZYAŞLARI...
    U13 takımımız, Volkswagen Junior Master Cup'ta müthiş oynadığı maçta Verona'ya son dakikalarda gelen golle yenilip ilk iki şansını kaybedince gözyaşlarına hakim olamadı.
  • U10'LARIMIZ TECRÜBE KAZANDI
    VİYANA'da düzenlenen Champions Trophy Cup'ta takımımız, 128 takım içerisinde 23. oldu.
  • BRAVO ÇOCUKLAR
    VİYANA’da düzenlenen Champions Trophy Cup'ta grup maçlarını 4 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi ile tamamlayan U10 Takımımız, Dünya devi kulüplerin olduğu final grubu'na yükseldi.
  • BERLİN'DE ŞANSIMIZ DEVAM
    VOLKSWAGEN Junior Master Cup ilk günü 3 maçta 4 puanla geçtik ve ilk iki takım arasına girme şansımızı koruduk
  • VOLKSWAGEN CUP'TA A GRUBU'NDAYIZ
    ÜLKEMİZİ temsil eden U13 takımımız, ilk turda Verona, Hertha Berlin, Belvedere, Real Jose ve Americo ile karşılaşacak.