ALTINORDU’muzun İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ana desteğiyle düzenlediği 4. Uluslararası U12 İzmir Cup’ta ilk 16’ya kalan ekipler, bugün sabah serisinde oynanan maçlarla belli oldu. 

Grup serisini ilk dört sırada geçen takımların oluşturduğu final serisi ilk turunu Altınordu, Füchse Berlin, Göztepe, Konyaspor, Sparta Prag, Dinamo Zagreb, Galatasaray, Beşiktaş, Bucaspor, İnegölspor, Bursaspor, Kemalpaşa 1923, Slavia Prag, Muğla Selection, Bornova Selection ve Altay ekipleri  başarıyla geçti ve ilk 16’ya kaldı. 

Bugün sabah serisinde final gruplarında oynanan karşılamalarda şu sonuçlar alındı: 

GRUP A
Göztepe: 0 – SC Schiltigheim: 0
Aydın Yıldızspor: 0 – Füsche Berlin: 1
Füsche Berlin: 0 – Göztepe: 0
Aydın Yıldızspor: 1 – SC Schiltigheim: 3
Göztepe: 1 – Aydın Yıldızspor: 0
Füsche Berlin: 1 – SC Schiltigheim: 0

GRUP B
Konyaspor: 0 – Hamborn: 0
Tuzlaspor: 0 – Sparta Prag: 2
Sparta Prag: 1 – Konyaspor. 2
Tuzlaspor: 0 – Hamborn: 0
Konyaspor: 1 – Tuzlaspor: 0
Sparta Prag: 2 – Hamborn: 0

GRUP C
Ajarian: 0 – Dinamo Zagreb: 1
Gümüşordu: 0 – Galatasaray: 0
Galatasaray: 0 – Ajarian: 1
Gümüşodu: 0 – Dinamo Zagreb: 2
Ajarian: 0 – Gümüordu: 2
Galatasaray: 2 – Dinamo Zagreb: 0

GRUP D
Trabzonspor: 1 – Bucaspor: 1
Murat Germen: 0 – Beşiktaş: 3
Beşiktaş: 3 – Trabzonspor: 0
Murat Germen: 1 – Bucaspor: 0
Trabzonspor: 0 – Murat Germen: 0
Beşiktaş: 0 – Bucaspor: 2

GRUP E
Altay: 0 – İnegölspor: 3
Krasnodar: 1 – Gabala: 0
Gabala: 0 – Altay: 3
Krasnodar: 0 – İnegölspor: 1
Altay: 0 – Krasnodar: 0
Gabala: 1 – İnegölspor: 0

GRUP  F
El Classico: 0 – Denizli Çamlık: 1
Muğla Selection: 2 – Bornova Selection: 0
Bornova Selection: 2 – El Cassico: 0
Muğla Selection: 0 – Denizli Çamlık: 1
El Classico: 0 – Muğla Selection: 1
Bornova Selection: 1 – Denizli Çamlık: /

GRUP G
Bursaspor: 1 – Kemalpaşa 1923: 0
Antalyaspor: 1 – Eskişehirspor: 0
Eskişehirspor: 0 – Bursaspor: 3
Antalyaspor: 0 – Kemalpaşa 1923: 2
Bursaspor: 1 – Antalyaspor: 0
Eskişehirspor: 0 – Kemalpaşa 1923: 0

GRUP H
İbar Rozaje: 0 – Altınordu: 2
Slavia Prag: 2 – Akhisar Belediyespor: 0
Akhisar Belediyespor: 1 – İbar Rozaje: 2
Slavia Prag: 2 – Altınordu: 0
İbar Rozaje: 0 – Slavia Prag: 2
Akhisar Belediyespor:  0 - Altınordu:  0




  • ALTINORDU'MUZ ADANA'DA
    SPOR Toto 1.Lig'de 33.hafta maçında Adana Demirspor'la karşılaşacak olan takımımız, maçın oynanacağı şehire gitti.
  • ÖZKAN: FUTBOL BİR MESLEKTİR
    BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, 3´üncü Bilim ve Futbol Söyleşileri kapsamında altyapımız ile ilgili çalışmaları İstanbul Gelişim Üniversitesi öğrencilerine anlattı.
  • U13'LERİMİZ LÜLEBURGAZ'DA
    AFMOO U13 Takımımız, Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde düzenlenen turnuvada yer alacak.
  • U15 MİLLİLER KAZANDI:4-1
    ULUSLARARASI Hazırlık Turnuvası'nın ikinci gününde U15 Milli Takımımız, U14 Millileri yenerken, gençlerimiz Ravil Tagirov, Abdullah Soğucak ve Efe Mustafa Çetin forma giydi.
  • U13'LER 3-2 YENDİ
    U13 Gelişim Ligi'nde mücadele eden ekibimiz Altay'ı Zişan Turan (2) ve Furkan Yöntem'in golleriyle mağlup etti.
  • U18'LERİMİZ 6-0 GALİP
    ELİT U19 Ligi'nde mücadele eden U18 Takımımız, 28. hafta erteleme maçında Denizlispor U19'u Atalay Yıldırım (2), Embiya Ayyıldız (2), Fatih Ateş ve Berkehan Biçer'in golleriyle yendi.
  • U16'LARIMIZ BERABERE KALDI:1-1
    ELİT U17 Ligi 28.hafta erteleme maçında U16 Takımımız, Denizlispor U17 ile 1-1 berabere kaldı.
  • TÜRKİYE'NİN ALTINORDU'SU
    ALTINORDU'muzun gençleri, önümüzdeki ay düzenlenecek Türkiye Şampiyonası’nda sahne alacaklar.
  • DEMİRSPOR ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
    ALTINORDU'muz cumartesi günü deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına devam etti.
  • 23 NİSAN FUTBOL ŞENLİĞİ
    ALTINORDU Yeşilyurt Merkez Futbol Okulları'nda eğitim gören öğrencilerimiz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda futbola doydu.