ALTINORDU'muz 18 Şubat Cumatesi günü saat 16:00'da Bornova Belediyesi Stadı'nda Adana Demirspor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

Selçuk-Efes İsmet Orhunbilge Tesisleri'nde yapılan antrenman ısınma hareketleriyle başladı. Takımımız daha sonra 5'e 2, eğitsel oyun ve duran top organizasyonu ile idmanı sonlandırdı.

Altınordu'muzun Adana Demirspor maçı kadrosunda şu isimler bulunuyor: Erce Kardeşler, Berke Özer, Yusuf Abdioğlu, Sinan Osmanoğlu, Enis Durak, Alican Özfesli, Arif Morkaya, Yusuf Acer, Fatih Aktay, Seydi Kayasoy, Kerim Alıcı, Abdülkadir Parmak, Okan Derici, Barış Alıcı, Erdoğan Yeşilyurt, Uğur Arslan Kuru, Hasan Kabze, Beykan Şimşek.

Adana Demirspor ile oynayacağımız karşılaşmayı Çanakkale bölgesinden Ali Şansalan yönetecek.




  • ALİCAN İLK 11'DE OYNADI
    ÜMİT Milli Takımımız özel maçta karşılaştığı Azerbaycan'ı 4-0 mağlup ederken futbolcumuz 45 dakika sahada kaldı.
  • DENİZLİSPOR'A HAZIRLANIYORUZ
    ALTINORDU'muz Pazar günü deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın çalışmalarına, iki günlük iznin ardından tekrar başladı.
  • U17'DE MİLLİ GURUR
    U17 Milli Takımı kadrosunda bulunan Berke Özer, Berkehan Biçer, Egehan Gök ve Berkay Tekin Almanya karşısında forma giydiler.
  • ALTINORDU'MUZUN GURUR GECESİ
    FUTBOLA armağan ettiğimiz iki gencimiz Çağlar Söyüncü ile Cengiz Ünder, bu akşam A Milli Takım forması giydi, Cengiz Ünder bir de gol sevinci yaşadı.
  • IŞIKLAR İÇİNDE UYU BORA...
    16 yaşında aramızdan ayrılan gencecik fidanımızı, göz yaşları ve alkışlar eşliğinde son yolculuğuna uğurladık...
  • U17'LERİMİZ ÇOK NET: 2-0
    U17 Bölgesel Gelişim ligi'de sezonu lider bitirmeyi garantileyen gençlerimiz, Balıkesirspor'u Mutlu Aksu Doğan ve Embiya Ayyıldız ile geçti.
  • U16'LARIMIZ, ÇOK FARKLI: 8-1
    U16 Bölgesel Gelişim Ligi'nde liderlik mücadelesi veren gençlerimiz, Balıkesirspor'u müthiş oynayıp farklı skorla mağlup etti.
  • Y.YALÇIN VE A.MERT İLK 11'DE
    U19 Milli Takımımız, Portekiz'de oynanan 2017 UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Elit Tur ikinci maçında Portekiz'i 2-1 yendi. İki gencimiz ise 90 dakika forma giydi.
  • U17'LER AVRUPA ŞAMPİYONASI'NDA
    U17 Milli Takımımızın Ermenistan'ı 6-0 yendiği maçta futbolcularımızdan Egehan Gök ve Berkay Tekin ikinci yarıda forma giydi.
  • U14'LERİMİZ 2-1 KAZANDI
    U14 Bölgesel Gelişim Ligi maçında Balıkesirspor'u ilk 10 dakikada bulduğumuz gollerle yendik.