ALTINORDU'muz 18 Şubat Cumatesi günü saat 16:00'da Bornova Belediyesi Stadı'nda Adana Demirspor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

Selçuk-Efes İsmet Orhunbilge Tesisleri'nde yapılan antrenman ısınma hareketleriyle başladı. Takımımız daha sonra 5'e 2, eğitsel oyun ve duran top organizasyonu ile idmanı sonlandırdı.

Altınordu'muzun Adana Demirspor maçı kadrosunda şu isimler bulunuyor: Erce Kardeşler, Berke Özer, Yusuf Abdioğlu, Sinan Osmanoğlu, Enis Durak, Alican Özfesli, Arif Morkaya, Yusuf Acer, Fatih Aktay, Seydi Kayasoy, Kerim Alıcı, Abdülkadir Parmak, Okan Derici, Barış Alıcı, Erdoğan Yeşilyurt, Uğur Arslan Kuru, Hasan Kabze, Beykan Şimşek.

Adana Demirspor ile oynayacağımız karşılaşmayı Çanakkale bölgesinden Ali Şansalan yönetecek.




  • YAŞASIN ÇOCUK HAKLARI
    U10 ve U11 takımı oyuncularımıza, altyapılarda forma giyen çocukların hakları ve spor hukuku ana ekseninde eğitim verildi.
  • U12 TAKIMIMIZ ÇOK FARKLI: 8-1
    U12 Takımımız, ASKF Çeyrek Final maçında Buca Gençlerbirliği'ni iyi oyunla farklı yendi.
  • U13'LERİMİZ İYİ BAŞLADI :2-1
    U13 Türkiye Şampiyonası ikinci kademe ilk maçında Altay'ı 2-1 mağlup ettik.
  • ALTINORDU’MUZUN KARNESİ PEKİYİ
    YOĞUN maç programı nedeniyle karnelerine bir hafta gecikmeyle kavuşan çocuklarımız, 39 takdir ve 23 teşekkür belgesi aldı.
  • İKİNCİ KADEME HEYECANI
    U13 Türkiye Şampiyonası'nın ikinci kademesinde Çarşamba gününden itibaren Kütahya Grubu'nda maçlarımız başlıyor.
  • U10'LARIMIZ ŞAMPİYON OLDU
    U10 Takımımız, Champions Trophy Cup'ta Liesing elemesi finalinde Avusturya temsilcisi Rapid Wien'i normal süresi 1-1 biten maçta penaltılarla 6-5 yenerek mutlu sona ulaştı.
  • ALMANYA'DAN KUPAYLA DÖNÜYORUZ
    U12 takımımız, Metzingen'deki Sports View Cup'ta müthiş başarılı maçlar oynayıp ikinciliği elde etti. Şampiyonu seri penaltılar belirledi.
  • PRAG'TA NEFES KESEN MAÇLAR
    U16 takımımız, All Stars Cup'ın son gününde üç zorlu maç oynadı ve turnuvayı 12. sırada tamamladı.
  • U13'LERİMİZ GRUP ŞAMPİYONU OLDU
    U13 Takımımız Çiğli Belediyespor’u 2-0 yenerek Türkiye Şampiyonası 1.Kademe Grup şampiyonu oldu.
  • RAKİPLERİMİZ, PSG VE ARSENAL
    U16 takımımız, All Stars Cup'ta 9-16 sıralamasında Paris Saint Germain ve Arsenal ile eşleşti.