HAFTA içinde Atletico Madrid ile UEFA Avrupa Gençlik ligi maçına çıkan U19 takımımız, Manisa BBSK ile oynadığı U19 Bölgesel Gelişim Ligi karşılaşmasında sahadan 4-1 mağlubiyetle ayrıldı. 

Maçta Bartu Kaya – Alper Kadir Duruk, Özkan Yılmaz, Arda Hilmi Şengül, Ali Mert Aydın, Enis Durak, Anıl Balakkız (Dk.67 Selçuk Öztürk), Çağrı Oğuz, Onur Demir (Dk.58 Mert Uygun, Caner Aktaş (Dk.79 Kadir Yurttadur) ve Cihad Ateş kadrosuyla mücadele ettik.

30. dakikada Anıl Balakkız’ın kornerinden gelen topu Özkan Yılmaz ön direkte geriye aşırttı, Cihad Ateş arka direkte vurdu: 0-1.

41. dakikada Alper Kadir Duruk’un ceza sahamızda kaptırdığı top, kalemizde golle sonuçlandı: 1-1.

47. dakikada kalecimiz Barku Kaya’nın kısa düşen aut atışından gelen topu kapan rakip oyuncu, çok rahat pozisyonda vurdu: 1-2.

52. dakikada savunmamızın arasına atılan top, golle sonuçlandı: 1-3.

80. dakikada Selçuk Öztürk’ün savunmada kaptırdığı top bir kez daha filelerimize gitti: 1-4.



  • ALİCAN İLK 11'DE OYNADI
    ÜMİT Milli Takımımız özel maçta karşılaştığı Azerbaycan'ı 4-0 mağlup ederken futbolcumuz 45 dakika sahada kaldı.
  • DENİZLİSPOR'A HAZIRLANIYORUZ
    ALTINORDU'muz Pazar günü deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın çalışmalarına, iki günlük iznin ardından tekrar başladı.
  • U17'DE MİLLİ GURUR
    U17 Milli Takımı kadrosunda bulunan Berke Özer, Berkehan Biçer, Egehan Gök ve Berkay Tekin Almanya karşısında forma giydiler.
  • ALTINORDU'MUZUN GURUR GECESİ
    FUTBOLA armağan ettiğimiz iki gencimiz Çağlar Söyüncü ile Cengiz Ünder, bu akşam A Milli Takım forması giydi, Cengiz Ünder bir de gol sevinci yaşadı.
  • IŞIKLAR İÇİNDE UYU BORA...
    16 yaşında aramızdan ayrılan gencecik fidanımızı, göz yaşları ve alkışlar eşliğinde son yolculuğuna uğurladık...
  • U17'LERİMİZ ÇOK NET: 2-0
    U17 Bölgesel Gelişim ligi'de sezonu lider bitirmeyi garantileyen gençlerimiz, Balıkesirspor'u Mutlu Aksu Doğan ve Embiya Ayyıldız ile geçti.
  • U16'LARIMIZ, ÇOK FARKLI: 8-1
    U16 Bölgesel Gelişim Ligi'nde liderlik mücadelesi veren gençlerimiz, Balıkesirspor'u müthiş oynayıp farklı skorla mağlup etti.
  • Y.YALÇIN VE A.MERT İLK 11'DE
    U19 Milli Takımımız, Portekiz'de oynanan 2017 UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Elit Tur ikinci maçında Portekiz'i 2-1 yendi. İki gencimiz ise 90 dakika forma giydi.
  • U17'LER AVRUPA ŞAMPİYONASI'NDA
    U17 Milli Takımımızın Ermenistan'ı 6-0 yendiği maçta futbolcularımızdan Egehan Gök ve Berkay Tekin ikinci yarıda forma giydi.
  • U14'LERİMİZ 2-1 KAZANDI
    U14 Bölgesel Gelişim Ligi maçında Balıkesirspor'u ilk 10 dakikada bulduğumuz gollerle yendik.