ALTINORDU Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) U13 ve U14 takımı oyuncularımız, efsane oyuncumuz Sait Altınordu'nun eşi Nimet Ayhan Altınordu'nun da kaldığı Narlıdere'deki huzurevini ziyaret ettiler. 

Milliyet Gazetesi Spor Servisi'nden Kadir Çetinkaya'nın da eşlik ettiği ziyarete, Sosyal Etkinlikler Yöneticimiz Elif Can, Medya İlişkileri Yöneticimiz Ali Ergöçmez ve Sporcu Özlük İşleri Yöneticimiz Funda Hızlı Atik ile teknik ekibimiz de katıldı. 

Nimet annelerinin ve büyüklerinin ellerini öpüp hayır dualarını alan çocuklarımız, herkesle tek tek konuştu, onlarla güzel dakikalar geçirdi. İçinde yaşadığımız toplumu anlama etkinlikleri çerçevesinde yapılan ziyaret esnasında büyükleriyle dama oynayan, bulmaca çözen çocuklarımız, herkese çikolata ikram etti. Gazeteci Atilla Köprülüoğlu'nun babası Cevat Bey'in de elini öpüp dualarını alan çocuklarımız, Nimet Ayhan Altınordu'dan ise önemli bilgiler edindiler. 

Sait Altınordu'nun, Alsancak Stadı'nın kömür tozlu zamanlarında bile sürekli özel şut çalışmaları yaptığını söyleyen Altınordu, "Sait, yetenekliydi ama buna rağmen çok çalışıyordu. Bu, size de örnek olmalı. İyi beslenin, iyi dinlenin, her şeyi zamanında ve kararında yapın. Sait, hiç bir zaman (ben oldum) demedi. Aman diyeyim, siz de demeyin. Çalışın, çalışın ve yine çalışın. Buraya her geldiğinizde sizi biraz daha büyümüş görüyorum. İnşallah ileride çok büyük topçular olarak da sizleri burada ağırlamanın mutluluğunu yaşarız" dedi. • OSMANLISPOR STARTI VERİLDİ
  ALTINORDU’muz, evinde Osmanlıspor ile oynayacağı maça yönelik hazırlıklarını üç günlük iznin ardından başladı.
 • GAZİ HASTANESİ'Nİ ZİYARET ETTİK
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan ve İcra Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge, Gazi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Selim Amato'yla biraraya geldi.
 • U16'LARIMIZ TEK GOLLE KAZANDI:0-1
  ALFA U16 Takımımız, Sergey Vakhrushev Turnuvası ikinci maçında Rubin Kazan'ı Abdullah Soğucak'ın golüyle yendi.
 • SAYGIYLA ANIYORUZ...
  18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104.yıldönümünde aziz şehitlerimizi yaptığımız törenlerle yad ettik.
 • OLİMPİK LYON İLE İŞ BİRLİĞİ ADIMLARI
  DÜNYACA ünlü Fransız kulübünün yetkilileri İzmir'e geldi, organizasyon yapımızı inceledi ve ileriye dönek iş birliğinin ilk adımları atıldı.
 • U16’LAR GOLSÜZ BERABERE: 0-0
  EKİBİMİZ, Sergey Vakhrushev U16 Turnuvası ilk maçında Rus temsilcisi Dinamo Moskova ile golsüz berabere kaldı.
 • ŞÜKRAN VE MİNNETLE...
  ÇANAKKALE Deniz Zaferi'nin 104. yılında, bu toprakların vatan olmasını kanlarıyla sağlayan aziz şehitlerimizi anıyoruz...
 • ÖZKAN'A DÜNYA FAIR-PLAY ÖDÜLÜ
  DÜNYA Fair-Play Konseyi, hizmet ve tanıtım kategorisindeki Willi Daume Büyük Ödülü'nün Başkanımız Seyit Mehmet Özkan'a verilmesi kararı aldı.
 • 42 SPORCU, 66 MAÇ, 184 GOL
  İSMET Orhunbilge Tesisleri'mizde düzenlediğimiz Futbol Okulları Elit Kampı 3.Etabı'nda, birbirinden keyifli maçlar oynandı.
 • ÇOCUKLARIMIZDAN ANLAMLI ZİYARET
  ÇANAKKALE Deniz Zaferi'nin 104. yılı anısına Gölcük’te düzenlenen 3.Gölcük Karadeniz Cup’a katılan U11 ve U12'lerimiz, Yarhisar Gemi Müzesi'ni gezdi.