ALTINORDU Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) U13 ve U14 takımı oyuncularımız, efsane oyuncumuz Sait Altınordu'nun eşi Nimet Ayhan Altınordu'nun da kaldığı Narlıdere'deki huzurevini ziyaret ettiler. 

Milliyet Gazetesi Spor Servisi'nden Kadir Çetinkaya'nın da eşlik ettiği ziyarete, Sosyal Etkinlikler Yöneticimiz Elif Can, Medya İlişkileri Yöneticimiz Ali Ergöçmez ve Sporcu Özlük İşleri Yöneticimiz Funda Hızlı Atik ile teknik ekibimiz de katıldı. 

Nimet annelerinin ve büyüklerinin ellerini öpüp hayır dualarını alan çocuklarımız, herkesle tek tek konuştu, onlarla güzel dakikalar geçirdi. İçinde yaşadığımız toplumu anlama etkinlikleri çerçevesinde yapılan ziyaret esnasında büyükleriyle dama oynayan, bulmaca çözen çocuklarımız, herkese çikolata ikram etti. Gazeteci Atilla Köprülüoğlu'nun babası Cevat Bey'in de elini öpüp dualarını alan çocuklarımız, Nimet Ayhan Altınordu'dan ise önemli bilgiler edindiler. 

Sait Altınordu'nun, Alsancak Stadı'nın kömür tozlu zamanlarında bile sürekli özel şut çalışmaları yaptığını söyleyen Altınordu, "Sait, yetenekliydi ama buna rağmen çok çalışıyordu. Bu, size de örnek olmalı. İyi beslenin, iyi dinlenin, her şeyi zamanında ve kararında yapın. Sait, hiç bir zaman (ben oldum) demedi. Aman diyeyim, siz de demeyin. Çalışın, çalışın ve yine çalışın. Buraya her geldiğinizde sizi biraz daha büyümüş görüyorum. İnşallah ileride çok büyük topçular olarak da sizleri burada ağırlamanın mutluluğunu yaşarız" dedi. • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  ALTINORDU'muz, TFF 1.Lig'de Cumartesi günü evinde oynayacağı maçın hazırlıklarına devam etti.
 • U16 MİLLİLER 3-2 GALİP
  AY-Yıldızlı ekibimiz, Uluslararası Starway Turnuvası ilk maçında Özbekistan'ı 3-2 yendi. Futbolcularımızdan Burak İnce ilk 11'de şans bulurken, Berke Kılıç ise 65. dakikada oyuna dahil oldu.
 • U15'LERİMİZ LEFKE CUP'TA
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U15 takımımız, Bilecik'te düzenlenecek turnuvada mücadele edecek.
 • KARAGÜMRÜKSPOR ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz, TFF 1.Lig'de Cumartesi günü evinde oynayacağı maçın hazırlıklarını özel ve takım antrenmanlarıyla devam etti.
 • YASİN OZAN ALTINORDU'MUZDA
  TAKIMIMIZ, dış transferde üçüncü imzayı 28 yaşındaki forvete attırdı.
 • KARAGÜMRÜKSPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI
  ALTINORDU'muz, TFF 1.Lig'de Cumartesi günü evinde oynayacağı maçın çalışmalarına start verdi.
 • ÇALIŞMAK, DAHA ÇOK ÇALIŞMAK"
  ALFA U11, U12 ve U13 takımlarımızın sezon açılış töreninde konuşan Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, gençlerimize tavsiyelerde bulundu, "Başarı ancak çalışarak gelir" dedi.
 • BAŞKAN ARDA'DAN ZİYARET
  ALTINORDU'muz, Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda ve eşi Deniz Arda'yı konuk etti.
 • DOSTLUK MÜCADELESİ
  ALFA U14 ve U15 takımlarımız Altay U14 ve U15 takımları ile hazırlık müsabakasında karşılaştı.
 • KOMBİNE BİLETLER 300 TL
  ALTINORDU'muzun 2019-2020 sezonunda oynayacağı maçların bilet fiyatları belirlendi.