ALTINORDU Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) U13 ve U14 takımı oyuncularımız, efsane oyuncumuz Sait Altınordu'nun eşi Nimet Ayhan Altınordu'nun da kaldığı Narlıdere'deki huzurevini ziyaret ettiler. 

Milliyet Gazetesi Spor Servisi'nden Kadir Çetinkaya'nın da eşlik ettiği ziyarete, Sosyal Etkinlikler Yöneticimiz Elif Can, Medya İlişkileri Yöneticimiz Ali Ergöçmez ve Sporcu Özlük İşleri Yöneticimiz Funda Hızlı Atik ile teknik ekibimiz de katıldı. 

Nimet annelerinin ve büyüklerinin ellerini öpüp hayır dualarını alan çocuklarımız, herkesle tek tek konuştu, onlarla güzel dakikalar geçirdi. İçinde yaşadığımız toplumu anlama etkinlikleri çerçevesinde yapılan ziyaret esnasında büyükleriyle dama oynayan, bulmaca çözen çocuklarımız, herkese çikolata ikram etti. Gazeteci Atilla Köprülüoğlu'nun babası Cevat Bey'in de elini öpüp dualarını alan çocuklarımız, Nimet Ayhan Altınordu'dan ise önemli bilgiler edindiler. 

Sait Altınordu'nun, Alsancak Stadı'nın kömür tozlu zamanlarında bile sürekli özel şut çalışmaları yaptığını söyleyen Altınordu, "Sait, yetenekliydi ama buna rağmen çok çalışıyordu. Bu, size de örnek olmalı. İyi beslenin, iyi dinlenin, her şeyi zamanında ve kararında yapın. Sait, hiç bir zaman (ben oldum) demedi. Aman diyeyim, siz de demeyin. Çalışın, çalışın ve yine çalışın. Buraya her geldiğinizde sizi biraz daha büyümüş görüyorum. İnşallah ileride çok büyük topçular olarak da sizleri burada ağırlamanın mutluluğunu yaşarız" dedi. • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ
  PAZAR günü evinde Balıkesir Baltok ile karşılaşacak Altınordu'muz, bu maça yönelik çalışmalarına devam etti.
 • MİLLİLER FİNALDE
  20. Mercedes-Benz Ege Kupası'nda Türkiye A ile İspanya finalde karşılaşacak.
 • BALIKESİRSPOR ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz Balıkesirspor Baltok ile Pazar günü evinde oynayacağı maça yönelik hazırlıklarına devam etti.
 • SAYIN VALİMİZİ ZİYARET ETTİK
  BAŞKANIMIZ Özkan, kulübümüze olan yakınlığını her fırsatta gösteren Sayın Valimiz Erol Ayyıldız'ı makamında ziyaret etti.
 • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  ALTINORDU'muz Balıkesirspor Baltok ile Pazar günü evinde oynayacağı maça yönelik hazırlıklarını sürdürdü.
 • YENİDEN OKAN DERİCİ...
  ALTINORDU'muz, iki sezon önce formasını giyen tecrübeli oyuncuyla 2,5 yıllık sözleşme imzaladı.
 • MİLLİLERİMİZ KAZANDI
  U16 Milli Takımlarının katıldığı Mercedes-Benz Ege Kupası'nda U16 Milli A Takımımız ve U16 Milli B Takımımız galip geldi.
 • ÇOK DEĞERLİ KONUKLARIMIZ VAR
  AVRUPA futbolunun en önemli kulüplerinin oyuncu izleme başantrenörleri ile tesislerimizdeki Ege Kupası'nda biraraya geldik...
 • BALIKESİRSPOR BALTOK HAZIRLIKLARI BAŞLADI
  ALTINORDU'muz ikinci yarının ilk maçında pazar günü saat 19:00'da evinde oynayacağı karşılaşmanın çalışmalarına start verdi.
 • EGE KUPASI BAŞLADI
  ALTINORDU Metin Oktay Yerleşke'mizde üç maçın oynandığı 20'nci Mercedes-Benz Ege Kupası'nda U16 Milli A Takımımız galip gelirken, U16 Milli B Takımımız ise yenildi.